Plovoucí domov se solárním zdrojem

Arkup #1 je plně solární a má elektrický pohon. Můžete se tiše plavit v zátoce a najít perfektní místo pro kotvení na víkend: zcela mimo síť. Díky elektrickému pohonu a čtyřem hydraulickým čepům se hausbót ARKUP budoucnosti dokáže zvednout z vody a je zcela stabilní na kotvě.

Naše mobilní plovoucí sídlo o rozloze 4 350 čtverečních stop je plně napájeno solární energií a zachycuje dešťovou vodu, aby poskytlo dokonalý zážitek z života na vodě mimo síť.“ Zakotvite v metropolitním přístavu nebo zakotvte v klidné zátoce. Na životě na vodě, návratu domů ke světlu třpytivému na hladině po dlouhém dni ve městě je prostě něco. Je to zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Obyvatelná jachta Arkup byla koncipována jako „odolná vůči budoucnosti“, od její schopnosti odolat extrémním povětrnostním jevům nebo se jim vyhýbat až po její samostatné systémy, které umožňují život zcela mimo síť.

Střecha o rozloze 2 300 čtverečních stop shromažďuje dešťovou vodu a je pokryta solárními elektrickými panely o výkonu 36 kW, které generují dostatek zelené energie pro život mimo síť. Žít ekologicky a přitom být soběstačný s vodou a elektřinou. Dešťová voda se shromažďuje ze střechy, poté se skladuje v trupu a čistí, aby byla zajištěna plná autonomie čerstvé vody.

Svůj domov si můžete volně přestěhovat, jak chcete. Dva nehlučné elektrické trysky o výkonu 136 hp se každý otáčí o 180° pro nejlepší manévrovatelnost a pohánějí jachtu rychlostí až 5 uzlů. Čtyři 40 stop dlouhé hydraulické nohy umožňují kotvit v hloubce až 20 stop a zvednout jachtu pro život nad hladinu moře, čímž se zabrání jakékoli mořské nemoci. Bez ohledu na povětrnostní podmínky a silný vítr již přepětí a záplavy nejsou problémem díky tomuto samozvedacímu systému, díky kterému se budete cítit 100% v bezpečí a chráněni.