Takto se žije v malé jurtě

Před šesti lety se Mike, Lacie a jejich tři děti zmenšili, opustili město a přestěhovali se do malé jurty na venkově, aby si vyzkoušeli práci v domácnosti. Jako mnoho lidí snili o tom, že budou žít z půdy a vypěstovat si vlastní jídlo, a se spoustou tvrdé práce svou vizi proměnili ve skutečnost.

Mike a Lacie pěstují a pěstují spoustu vlastního jídla, vydělávají si na živobytí prodejem zeleniny ze své zahrádky a své děti učí doma z pohodlí své jurty.

Jurta je důmyslně rozdělena do samostatných místností s funkční kuchyní, která má veškeré vybavení, obývacím pokojem a jídelnou pro rodinu, kde se mohou stravovat a domácí školou, koutem s patrovou postelí pro děti a ložnicí a pracovním prostorem pro Mika a Lacie. Mají také plnou koupelnu a dokonce i chytrou kombinaci prádelny a skříně!

Farma je naprosto nádherná s řadami zeleniny, velkým skleníkem, lékárnickou bylinkovou zahrádkou, kozami, slepicemi a jezírkem s kachnami. Rodina si pěstuje spoustu vlastních potravin a živí se také svou tržní zahradou CSA (komunitně podporované zemědělství).